Kontaktandmed

Kontaktandmed

Inspecta Estonia OÜ

Teaduspargi 8 
12618 Tallinn

Tel +372 659 9470
E-post estonia@kiwa.com

Reg nr 10543517
KMKR/VAT nr EE100532245

Dokumentide vastuvõtt ja väljastmine

E-R 09.00-16.00

Ühistransport Teaduspargi kontorisse jõudmiseks on trollid nr 1, 3, 5 (Mustamäe lõpp-peatus) ja bussid nr 24, 24A, nr 36 (Akadeemia tee peatus).

 TALLINN

Tõnu Roosaar

tegevjuht

659 9424

501 8137

tonu.roosaar@kiwa.com

Silvi Lass

finantsjuht

 

522 1939

silvi.lass@kiwa.com

Pille Lass

raamatupidaja

 

520 0671

pille.lass@kiwa.com

Monika Relvik

sekretär-juhiabi

659 9470

516 3496

monika.relvik@kiwa.com

Imbi Kulp

koolitusspetsialist

688 8890

501 5301

imbi.kulp@kiwa.com

Kristiine Kikas

kvaliteedijuht

659 9472

526 8102

kristiine.kikas@kiwa.com

Eneli Helemäe

assistent

 

55 51 28 96

eneli.helemae@kiwa.com

Seadmekontrolliosakond 

Aleksander Iivanainen

osakonnajuhataja

659 9420

526 4738

aleksander.iivanainen@kiwa.com

Taimi Jõul

assistent

 

504 0551

taimi.joul@kiwa.com

Siim Peetrimägi

peaekspert (gaas, surveseadmed)

 

53 47 44 49

siim.peetrimagi@kiwa.com

Aado Liblikmann

ekspert (surveseadmed)

 

516 4414

aado.liblikmann@kiwa.com

Juri Krjukov

ekspert (masinad)

 

501 6873

juri.krjukov@kiwa.com

Andreas Mäll

ekspert (liftid)

 

529 9882

andreas.mall@kiwa.com

Valev Kisant

ekspert (liftid)

 

527 7116

valev.kisant@kiwa.com

Vano Kupatadze

ekspert (surveseadmed, ADR)

 

53 00 82 07

vano.kupatadze@kiwa.com

Riho Uuring

ekspert (gaas, surveseadmed)

 

56 63 66 66

riho.uuring@kiwa.com

Hillar Põdra

ekspert (surveseadmed)

 

554 9102

hillar.podra@kiwa.com

Peeter Martisen

ekspert (masinad)

 

55 51 17 87

 peeter.martisen@kiwa.com

Vastavushindamise osakond 

German Vimb

osakonnajuhataja

659 9428

520 0331

german.vimb@kiwa.com

Toomas Reha

ekspert (EN 1090, ISO 3834, keevitajad, keevitusprotseduurid)

 

553 3933

toomas.reha@kiwa.com

Valeri Kalinin

ekspert (liftid)

 

528 2390

valeri.kalinin@kiwa.com

Martin Maidre

ekspert

 

58 15 86 55

martin.maidre@kiwa.com

Valeriy Stepanov

ekspert (keevitajad, keevitusprotseduurid)

 

511 0947

valeriy.stepanov@kiwa.com

Lembit Põldoja

ekspert (isikute pädevuseksam)

688 8896

518 7181

lembit.poldoja@kiwa.com

Anu Kuusk

ekspert (ehitustooted, juhtimissüsteemid)

 

56 47 99 75

anu.kuusk@kiwa.com

Merilin Aasma

ekspert (ehitustooted)

 

56 22 17 51

merilin.aasma@kiwa.com

Olavi Üits

ekspert (ehitustooted)

 

53 42 73 27

olavi.ueits@kiwa.com

Keevituse katselabor 

Telliskivi 59, 10412 Tallinn

Aleksei Poljakov

NDT labori juhataja

612 9512

529 0340

aleksei.poljakov@kiwa.com

Juri Poljakov

NDT ekspert

612 9511

501 5274

juri.poljakov@kiwa.com

Roman Zotikov

NDT ekspert

612 9511

56 26 62 99

roman.zotikov@kiwa.com

Maksim Dmitrijev

NDT ekspert

612 9511

55 63 13 97

maksim.dmitrijev@kiwa.com

Sergei Šelenjov

NDT ekspert

612 9511

58 80 21 13

sergei.selenjov@kiwa.com

Toomas Hints

NDT ekspert

612 9502

56 66 00 54

toomas.hints@kiwa.com

Tarmo Tui

NDT ekspert-projektijuht

612 9502

56 65 22 75

tarmo.tui@kiwa.com

Henn Lillepuu

NDT ekspert

612 9502

565 4447

henn.lillepuu@kiwa.com

Kermo Press

NDT ekspert

612 9502

55 51 14 81 

kermo.press@kiwa.com

Vadim Nikanorov

NDT ekspert

 

55 51 51 93

vadim.nikanorov@kiwa.com

Elektriosakond

Telliskivi 59, 10412 Tallinn 

Raivo Roasto

osakonnajuhataja

612 9500

521 4125

raivo.roasto@kiwa.com

Raili Pirksaar

eksperdi assistent

612 9538

55 54 72 47

raili.pirksaar@kiwa.com

Peeter Konjuhhov

ekspert

612 9506

526 1487

peeter.konjuhhov@kiwa.com 

Aavo Irval

ekspert

612 9508

53 83 65 98

aavo.irval@kiwa.com

Kalju Malleus

ekspert

612 9508

510 6327

kalju.malleus@kiwa.com

Nikolai Ždan

ekspert

612 9501

58 53 31 41

nikolai.zdan@kiwa.com

Jüri Loorens

ekspert

612 9503

527 5518

jyri.loorens@kiwa.com

Harri Põldsalu

ekspert

612 9522

528 0628

harri.poldsalu@kiwa.com

Tõnu Valk

ekspert

612 9522

529 8131

tonu.valk@kiwa.com

TARTU 

Õpetaja 9a,  51003 Tartu,  telefon 742 7113, E-mail: estonia@inspecta.com

Maarika Jõgi

eksperdi assistent

742 7113

522 1148

maarika.jogi@kiwa.com

Tehnikavaldkond 

Jüri Treial

ekspert

742 7113

511 4564

jyri.treial@kiwa.com

Jaagup Saarniit

ekspert

742 7113

58 14 54 79

jaagup.saarniit@kiwa.com

Elektrivaldkond 

Jüri Rivik

ekspert

742 4744

511 4286

jyri.rivik@kiwa.com

Ants Ressaar

ekspert

742 4744

515 7100

ants.ressaar@kiwa.com

Härmo Luht

ekspert

742 4744

554 8285

harmo.luht@kiwa.com

Jaanus Juhkam

ekspert

742 4744

55 93 83 09

jaanus.juhkam@kiwa.com 

PÄRNU 

Suur-Jõe 60,  80042 Pärnu,  telefon 442 5088, E-mail: estonia@inspecta.com

Merilin Nõmmik

eksperdi assistent

442 5088

55 51 71 64

merilin.nommik@kiwa.com

Tehnikavaldkond 

Eduard Enns

ekspert

442 5088

55 53 65 77

eduard.enns@kiwa.com

Elektrivaldkond 

Madis Pulk

ekspert

442 5088

551 1956

madis.pulk@kiwa.com

JÕHVI

Jaama 14,  41533 Jõhvi, telefon 332 2111, E-mail: estonia@inspecta.com

Tarmo Treial

peaekspert

332 2111

529 6716

tarmo.treial@kiwa.com

Jevgeni Eemann

ekspert

332 2111

53 30 11 86

jevgeni.eemann@kiwa.com

Valentina Treial

ekspert

332 2111

529 6715

valentina.treial@kiwa.com