Kontaktandmed

Kontaktandmed

Inspecta Estonia OÜ

Teaduspargi 8 
12618 Tallinn

Tel +372 659 9470
E-post estonia@inspecta.com

Reg nr 10543517
KMKR/VAT nr EE100532245

Dokumentide vastuvõtt ja väljastmine

E-R 09.00-16.00

Ühistransport Teaduspargi kontorisse jõudmiseks on trollid nr 1, 3, 5 (Mustamäe lõpp-peatus) ja bussid nr 24, 24A, nr 36 (Akadeemia tee peatus).

 TALLINN

Tõnu Roosaar

tegevjuht

659 9424

501 8137

tonu.roosaar@inspecta.com

Silvi Lass

finantsjuht

659 9473

522 1939

silvi.lass@inspecta.com

Pille Lass

raamatupidaja

659 9473

520 0671

pille.lass@inspecta.com

Monika Relvik

sekretär-juhiabi

659 9470

516 3496

monika.relvik@inspecta.com

Imbi Kulp

koolitusspetsialist

688 8890

501 5301

imbi.kulp@inspecta.com

Kristiine Kikas

kvaliteedijuht

659 9472

526 8102

kristiine.kikas@inspecta.com

Eneli Helemäe

assistent

659 9425

55 51 28 96

eneli.helemae@inspecta.com

Seadmekontrolliosakond 

Aleksander Iivanainen

osakonnajuhataja

659 9420

526 4738

aleksander.iivanainen@inspecta.com

Taimi Jõul

assistent

 

504 0551

taimi.joul@inspecta.com

Siim Peetrimägi

peaekspert

 

53 47 44 49

siim.peetrimagi@inspecta.com

Aado Liblikmann

ekspert

 

516 4414

aado.liblikmann@inspecta.com

Juri Krjukov

ekspert

 

501 6873

juri.krjukov@inspecta.com

Andreas Mäll

ekspert

 

529 9882

andreas.mall@inspecta.com

Valev Kisant

ekspert

 

527 7116

valev.kisant@inspecta.com

Vano Kupatadze

ekspert

 

53 00 82 07

vano.kupatadze@inspecta.com

Riho Uuring

ekspert

 

56 63 66 66

riho.uuring@inspecta.com

Hillar Põdra

ekspert

 

554 9102

hillar.podra@inspecta.com

Peeter Martisen

ekspert

 

55 51 17 87

 peeter.martisen@inspecta.com

Vastavushindamise osakond 

German Vimb

osakonnajuhataja

659 9428

520 0331

german.vimb@inspecta.com

Toomas Reha

ekspert

 

553 3933

toomas.reha@inspecta.com

Valeri Kalinin

ekspert (liftid)

659 9429

528 2390

valeri.kalinin@inspecta.com

Martin Maidre

ekspert

 

58 15 86 55

martin.maidre@inspecta.com

Valeriy Stepanov

ekspert

 

511 0947

valeriy.stepanov@inspecta.com

Ain Saarepuu

ekspert (tehnikavaldkonna pädevuseksam)

659 9476

521 5476

ain.saarepuu@inspecta.com

Lembit Põldoja

ekspert (elektrivaldkonna pädevuseksam)

688 8896

518 7181

lembit.poldoja@inspecta.com

Anu Kuusk

ekspert (ehitustooted, juhtimissüsteemid)

680 7748

56 47 99 75

anu.kuusk@inspecta.com

Merilin Aasma

ekspert (ehitustooted)

680 7748

56 22 17 51

merilin.aasma@inspecta.com

Olavi Üits

ekspert (ehitustooted)

 

53 42 73 27

olavi.ueits@inspecta.com

Keevituse katselabor 

Telliskivi 59, 10412 Tallinn

Aleksei Poljakov

NDT labori juhataja

612 9512

529 0340

aleksei.poljakov@inspecta.com

Juri Poljakov

NDT ekspert

612 9511

501 5274

juri.poljakov@inspecta.com

Roman Zotikov

NDT ekspert

612 9511

56 26 62 99

roman.zotikov@inspecta.com

Maksim Dmitrijev

NDT ekspert

612 9511

55 63 13 97

maksim.dmitrijev@inspecta.com

Sergei Šelenjov

NDT ekspert

612 9511

58 80 21 13

sergei.selenjov@inspecta.com

Toomas Hints

NDT ekspert

612 9502

56 66 00 54

toomas.hints@inspecta.com

Tarmo Tui

NDT ekspert-projektijuht

612 9502

56 65 22 75

tarmo.tui@inspecta.com

Henn Lillepuu

NDT ekspert

612 9502

565 4447

henn.lillepuu@inspecta.com

Kermo Press

NDT ekspert

612 9502

55 51 14 81 

kermo.press@inspecta.com

Vadim Nikanorov

NDT ekspert

 

55 51 51 93

vadim.nikanorov@inspecta.com

Elektriosakond

Telliskivi 59, 10412 Tallinn 

Raivo Roasto

osakonnajuhataja

612 9500

521 4125

raivo.roasto@inspecta.com

Raili Pirksaar

eksperdi assistent

612 9538

55 54 72 47

raili.pirksaar@inspecta.com

Peeter Konjuhhov

ekspert

612 9506

526 1487

peeter.konjuhhov@inspecta.com 

Aavo Irval

ekspert

612 9508

53 83 65 98

aavo.irval@inspecta.com

Kalju Malleus

ekspert

612 9508

510 6327

kalju.malleus@inspecta.com

Nikolai Ždan

ekspert

612 9501

58 53 31 41

nikolai.zdan@inspecta.com

Jüri Loorens

ekspert

612 9503

527 5518

jyri.loorens@inspecta.com

Harri Põldsalu

ekspert

612 9522

528 0628

harri.poldsalu@inspecta.com

Tõnu Valk

ekspert

612 9522

529 8131

tonu.valk@inspecta.com

TARTU 

Õpetaja 9a,  51003 Tartu,  telefon 742 7113, E-mail: estonia@inspecta.com

Maarika Jõgi

eksperdi assistent

742 7113

522 1148

maarika.jogi@inspecta.com

Tehnikavaldkond 

Jüri Treial

ekspert

742 7113

511 4564

jyri.treial@inspecta.com

Jaagup Saarniit

ekspert

742 7113

58 14 54 79

jaagup.saarniit@inspecta.com

Elektrivaldkond 

fax 7424644 

Jüri Rivik

ekspert

742 4744

511 4286

jyri.rivik@inspecta.com

Ants Ressaar

ekspert

742 4744

515 7100

ants.ressaar@inspecta.com

Härmo Luht

ekspert

742 4744

554 8285

harmo.luht@inspecta.com

PÄRNU 

Suur-Jõe 60,  80042 Pärnu,  telefon 442 5088, E-mail: estonia@inspecta.com

Merilin Nõmmik

eksperdi assistent

442 5088

55 51 71 64

merilin.nommik@inspecta.com

Tehnikavaldkond 

Eduard Enns

ekspert

442 5088

55 53 65 77

eduard.enns@inspecta.com

Elektrivaldkond 

Madis Pulk

ekspert

442 5088

551 1956

madis.pulk@inspecta.com

JÕHVI

Jaama 14,  41533 Jõhvi, telefon 332 2111, E-mail: estonia@inspecta.com

Tarmo Treial

peaekspert

332 2111

529 6716

tarmo.treial@inspecta.com

Jevgeni Eemann

ekspert

332 2111

53 30 11 86

jevgeni.eemann@inspecta.com

Valentina Treial

ekspert

332 2111

529 6715

valentina.treial@inspecta.com